Sesja zdjeciowa vol.2 „Kite pasja”


Tagi: , , , , , ,

Ile można żyć tylko poważnymi zagadnieniami: social media, facebook marketing i komunikacja. Dzisiaj trochę rozrywki, czyli rezultat kolejnej ustawki na sesję zdjęciową. Dla polepszenia humoru w rekonwalescencji.

Ostatnia sesja zdjęciowa, była całkiem udana. Humor, dystans i o to właściwie chodziło. Jeśli chcecie ją zobaczyć znajduje się pod tym linkiem: http://gadzinowski.pl/nie-dawno-temu-na-sesji-zdjeciowej/

Teraz wyzwanie było trudniejsze. Jak człowiekowi w gipsie, z kostką, zrobić kite zdjęcia w środku miasta? Jak widać jest to możliwe, co było na myśli to już zostawiam wam do interpretacji zdjęć.

Work & passion, albo passion & work ?

Śmiechu i humoru na sesji było max. Trzeba było wstać o 4.00 i wybrać się na dworzec, wchodzić na zwał z szynami (do dzisiaj nie mogę doprać board shortów) na przystanku autobusowym ludzie patrzeli jak na UFO (a co nie można chodzić w piance w środku miasta?!), lub też wmieszać się w tłum garniturowców obok szklanych domów. Czasem noga już „odpadała” i trudno było skupić się na luźnym ustawieniu się do zdjęć. W garniaku tyle godzin, ledwo co wytrzymać w upale. No i nie odkręciłem raczki od deski (by było bardziej PRO), bo nie miałbym jej jak nosić, chodząc o kulach ;) A przy okazji było kilka pytań, po co chodzę z deską do prasowania o mieście – kitesurfing widać wciąż nieznany jest w narodzie.

 

 

 

 

Sesję zorganizował i przygotował finalne efekty Rafał Meszka, którego zdjęcia niejednokrotnie możecie spotkać w prasie papierowej. Polecam jako fachowca i głowę pełną pomysłów.

Następna sesja już na wodzie (I hope so).

Życzę dobrego odbioru! Over and out.

PS. Gips zdjęty w poniedziałek. Od 2 tygodni jeżdżę samochodem, tydzień temu atakowałem już basen. Za  dwa , trzy tygodnie – czas na rower lub longa. Woda, jak dobrze pójdzie w sierpniu lub wrześniu. Zajawka musi być! O dalszych planach na jesień i zimę, dam niedługo znać. Jestem w trakcie poszukiwania, firmy – sponsora na wyprawy kite, wake, surf w zamian za co-promo.

Podobne wpisy


jesli podobal ci sie wpis podziel się nim:
Permalink Dodano 2145 dni temu dnia ·
  • http://matipl.pl matipl

    gajer z deską robi wrażenie, IMHO o wiele lepsze niż część na dworcu (bardziej wymowne)

  • http://www.wilski.com Adam

    rewelacyjne te Twoje zdjęcia, jestem pod wrażeniem :)


Więcej wpisów