Potencjał rynku e-commerce – infografika od 360commerce


Tagi: , , , ,


Według raportów, analiz i prognoz różnych firm i instytucji, polski rynek e-commerce jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków w Europie. Zarówno teoretycy, jak i praktycy zgodnie przyznają, że potencjał e-commerce w Polsce nie został jeszcze w pełni odkryty i wykorzystany, a  najlepsze czasy dopiero nadejdą. Już teraz 70 proc. internautów deklaruje, że robi zakupy w Sieci, wydajemy też coraz więcej. Dzięki temu w 2011 roku wartość e-handlu w Polsce wzrosła do ponad 17,5 mld zł.

Więcej dowiecie się z infografiki od 360commerce.pl  (wystarczy kliknąć by zobaczyć jej większą wersję).

Podobne wpisy


jesli podobal ci sie wpis podziel się nim:
Permalink Dodano 1751 dni temu dnia ·
 • pedr

  no fajne, fajne, ale co oznacza dopisek, że większość statystyk jest wyssana z palca? bo nie do końca kumam, na ile ten żarcik odnosi się do tej infografiki…

  • http://www.facebook.com/profile.php?id=100000363676983 Jacek Gadzinowski

   *** element żartobliwy ;) /dla uważniej czytających infografikę.

 • http://www.pixelpr.net/ Monika Loryńska

  Ciekawe.. Ja najczęściej widzę jeden podstawowy błąd w sklepach internetowych: szybkość wysyłki. Tutaj naprawdę jest problem – jest wiele świetnie zrobionych sklepów ze świetnymi produktami, ale jak czytam, że wysyłka do 30 dni to mi się śmiać chce.  Przecież jeśli kupuję coś w Internecie to dlatego, że chcę zaoszczędzić czas – wolę poświęcić 10 minut na oglądanie strony niż pół dnia na bieganie po galerii handlowej. 

  A już w ogóle totalna wtopa to informacja o wysyłce do 7 dni, a przychodzi po 20-tu  dniach.

 • Pingback: Przegląd prasy e-commerce: 16 lipca 2012 - eKomercyjnie.pl


Więcej wpisów