Pasja drogą życia?


Tagi: , , , , ,

Kiedy pierwszy raz siadałem za klawiaturą pisząc pierwszy tekst, była to droga do chwili w której znów siedzę za klawiaturą…

Może wyda się to dziwne, ale to co łączy obie sytuacje to pasja. Emocje związane z pisaniem, przelewaniem myśli na ekran komputera. To, że czytelnik nie tylko je przeczyta  ale odczyta to wszystko co było naszym doznaniem podczas pisania.

Nie macie czasem wrażenia że piszący, nie tylko dziennikarze, zatracili częściowo pasję? Radość czerpaną z pisania do swoich przyjaciół? Teraz pisze się teksty nasycone odpowiednimi słowami, tak by pająki mogły je szybko przeczytać. Co sprawi, że blog/serwis awansuje oczko wyżej ku niebu, ku pierwszej stronie bóstwa Google. Które obdarza łaskami…

Tylko, że same Google, nie jest w żadnym stopniu subiektywne. Owszem, zmienia co jakiś czas algorytmy pozycjonujące, ale z drugiej strony trzyma się pewnych zasad.

Co nie zawsze udaje się cukierkowemu serwisowi. Jak wiele razy byliśmy zaskakiwaniu jego zamianami? Nie zdarzyło się raz, czy dwa, że wielki mzimu wychodził z fejsa mówiąc mam was „w …“.

Zobaczcie więc, kto ma pasję, kto z nią idzie przez życie i słychać ją w jej/jego słowach. Tacy ludzie nie zawodzą. Czy to w pracy, czy to jako kumple z fali  czy stoku ;)

Pamiętajcie, że to nie personal branding was określa. Ale pasja z jaką idziecie przez życie.

Podobne wpisy


jesli podobal ci sie wpis podziel się nim:
Permalink Dodano 1251 dni temu dnia ·

Więcej wpisów