Moja Tuba – a na co to komu, a dlaczego?


Tagi: , , , ,

By zacząć funkcjonować w Youtube przymierzałem się od dwóch lat. Po kilku próbach i dłuższym przemyśleniu zdecydowałem się zacząć nową drogę – twórcy video na Youtube

Blogowanie mnie coraz mniej „kręci”, mam też ograniczony czas który dzielę między życie prywatne, pracę oraz pasję. Chcę by ta część internetowa mnie, była jednak bardziej związana z obrazem niż słowem pisanym. Uważam, że 1 minuta filmu może więcej wyrazić niż pół roku pisania w tym miejscu. Opisywanie podróży, pasji może być dobitniejsze i dokładniejsze poprzez video. Do takich wniosków dochodziłem przez kilka miesięcy i podjąłem decyzję – jeśli nie teraz, to kiedy.

Oficjalnie z vlogiem, swoim kanałem video ruszyłem na Blog Forum Gdańsk, mówiąc o tym co jest dla mnie najważniejsze w tym momencie w życiu, co mnie ukształtowało i gdzie zmierzam.

Chcę połączyć swoje pasje sportowe i przemyślenia życiowe z produkcją wideo oraz fotografią. Kanał Youtube będzie moją główną aktywnością w najbliższym czasie. Chcę realizować format filmów zawierający się w 3 elementach: rozmowy, wywiady z ludźmi pasji (sport, kultura, moda, sztuka, biznes, Internet, blogo/vlogosfera), materiały podróżnicze i lifestyle oraz relacje, filmy z wyjazdów sportowych. Zamierzam sporo podróżować, podnosić swoje umiejętności sportowe (kitesurfing i wakeboarding) oraz poznawać kolejnych ciekawych ludzi, którzy w moich filmach powiedzą coś co może zainspiruje ludzi do zmian u siebie. Niekoniecznie od razu dużych, ale od czegoś trzeba zacząć.

Wywiady z ciekawymi ludźmi sportu…

także reklamy, mody, życia społecznego.


Kanał Youtube możecie śledzić na bieżąco i subskrybować pod tym ADRESEM

Nowe odcinki pojawiać się będą co 7-10 dni.

Zapraszam!

Podobne wpisy


jesli podobal ci sie wpis podziel się nim:
Permalink Dodano 1230 dni temu dnia ·
 • http://artique.pl/ Kacper Korzeniewski

  O ile format mnie nie przekonuje, to idea już jak najbardziej. Też przymierzamy się do youtube’a i myślę, że w początkiem nowego roku uda się ruszyć z kanałem już na poważnie. Nie mniej, Jacku – trzymam kciuki!

  • Jacek Gadzinowski

   @artiquepl:disqus To co widzisz, to dopiero 1 z części formatu, więc za wcześnie jeszcze mówić ;) Sam jestem ciekawy jak to się rozwinie i które filmy będą się lepiej podobać. Tak czy inaczej, pracuje/pracujemy na video by ewoluować.

 • http://wyzwolony.pl/ Michał

  Do takiego zamierzenia to najlepsza forma, jaką mogłeś wybrać. Same słowa tego nie oddadzą w tak obfity sposób :).

  • Jacek Gadzinowski

   @wyzwolony:disqus trudno opisać podróże i sport czasem, obraz robi 1000 razy lepszą robotę.

   • http://wyzwolony.pl/ Michał

    Dokładnie o tym mówi chińskie przysłowie :).

 • http://monikaturemka.com.pl/ Monika Turemka

  Super, że zdecydowałeś się nagrywać. Też się do tego przymierzam. Kompletuję sprzęt do nagrywania i również rozpocznę vlogować. Pozdrawiam i życzę sukcesów :)


Więcej wpisów