Hejterzy – WTF?


Tagi: , , ,

Hejter, kim jest osoba, która daje nam niezapomniana emocje? Kim jest człowiek, którego celem jest uprzykrzenie nam życia… Spójrzmy na temat metodycznie.

Hejter pospolity: miejsca żerowania: duże serwisy internetowe. Udziela wielu porad, lub krytykuje wszelkie postaw. Wyróżnia się brakiem finezji, chociaż trafiają się wyjątki piszące wierszem, czy też wklejający te same wpisy.

Hejter ideowy: miejsca żerowania: blogi polityczne, serwisy newsowe. Wyróżnia się bezkompromisowością. Dzieli świat na swój i całą resztę. Wyrzuca szybkie odpowiedzi, stawia pytania. Udziela porad.

Hejter osobisty: miejsce żerowania blog. Jego celem jest wytykanie wszelkich potknięć, błędów oraz wypaczeń.Silnie zaangażowany w życie bloga. Często wymaga dokarmiania;)

Hejter merytoryczny: działa skupiony. Podpisuje się wyważonymi, wpisami zawsze krytycznymi. Prowadzi dyskusję, jednak jej celem jest wskazani Twoich błędów.

Hejter paranoiczny: wszędzie widzi efekt działania masonów, Żydów i innych mocy. Zwykle silny, ale jednak pełen przekonania, że światem rządzą oni.

Hejter aspirujący: miejsce żerowania własny blog. Pełen żalu do całego świata.. Do wszystkich z osobna i do każdego.

Jakich Wy rozpoznajecie hejterów?

Podobne wpisy


jesli podobal ci sie wpis podziel się nim:
Permalink Dodano 1271 dni temu dnia ·
  • Janek

    Większość się zgadza. Dodałbym jeszcze : Hejtera Personalnego – który nienawidzi jednej osoby która niezależnie co by nie zrobiła jest krytykowana .Hejtera Poszukującego – poszukiwacz wsparcia pośród młodych użytkowników forum. Hejter Zarażający- czyli w kupie siła albo jak kto woli kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą ? ( szczególnie dla tych którzy mało używają mózgu)
    Daleko nie trzeba szukać,prawda ? Pozdrowienia.

  • http://www.rowerowe-porady.pl/ Łukasz – Rowerowe Porady

    Jest jeszcze hejter wypierający – gdy zarzuci się mu, że się bezpodstawnie czepia – zaczyna argumentować, że on nie miał nic złego na myśli, aleeeee….

    Jest jeszcze hejter-wulgarnik, który rzuca wszędzie k… p…. jeb…. Czasami to co pisze ma jakiś sens i wystarczy wymoderować bluzgi, a czasami cały komentarz od razu leci do kosza, bo nie ma tam nic z sensem.


Więcej wpisów