Grand weekend [PREMIERA FILMU]


Tagi: , , , , , ,

Tyle razy oglądałem film Wniebowzięci i zawsze pamiętam tą scenę na plaży przed Grandem…

Po latach powiedziałem sobie, że i ja będę miał taki dzień lub weekend kiedy poczuję atmosferę tego miejsca. Sofitel Grand Sopot  kojarzy mi się z miejscem lepszej kategorii , zarówno przed wojną i całego okresu PRL. Natomiast Trójmiasto zawsze z pozycji gościa z głębi Polski to z morskie klimaty i powiew wolności miejsca będącego oknem na świat.

Może to patetycznie brzmi ale tak jest. Gdy jadę na Hel pływać na kite zawsze gdy przekraczam zakręt za kościołem (w Redzie) i jadę kilka następne kilometrów myślę że już za chwilę będę pływać lub spotkam znajomych bliższych lub dalszych, z którymi łączą mnie te same pasje do sportów deskowych.

Gdy jestem w Gdańsku zawsze jarały mnie dzielnice nad kanałami, portowe czy samego centrum miasta. Gdynia to dla mnie przykład międzywojennego zaplanowania i realizacji organizmu miejskiego czy wreszcie Sopot zawsze który kojarzy mi się z wczasami i błogim lenistwem.

Ostatnio udało mi się to wszystko (w Trójmieście) połączyć w jedną całość … bo wcześniej częściej bywałem w tych okolicach biznesowo i czasem też dla pasji ale nigdy nie miałem więcej czasu.

Na bazie moich i poleconych przez znajomych, internautów (na oficjalnym profilu FB Gdańska) zrealizowałem ten oto film, który niech będzie dla Was moim spojrzeniem na te miejsca mniej lub bardziej znane. Co ciekawe zawiera też kilka smaczków z samego Grand Hotelu m.in. apartament de Gaull’a czy jego wnętrza.

Można się zrelaksować? Myślę że to miejsce nie wymaga zbędnej reklamy ale jest miejscem gdzie warto odwiedzić by realizować swoje cele i robić coś z „jajem”.

Generalnie cele które sobie stawiam realizuje właśnie w swoich pasjach. Dla mnie jest ważne to że udaje mi się łączyć pasje do podróży, sporty, filmy, zdjęcia i nowe miejsca w jedną całość. Cieszę się że na swojej drodze spotykam ludzi czy firmy (jak sieć hoteli Accor) które w tym pomagają mi współpracując ze mną. A ja mogę się z Wami dzielić moimi wrażeniami.

CDN… ;)

PS. Dla zainteresowanych chcących podążać drogą Wniebowziętych, Sofitel Grand Sopot można zarezerwować poprzez platformę http://www.Accorhotels.com

Podobne wpisy


jesli podobal ci sie wpis podziel się nim:
Permalink Dodano 1054 dni temu dnia ·
  • Dorota W

    Fajny film, jako Gdynianka mogę się czepiać, że za mało było Gdyni:))


Więcej wpisów