Amazing, że jest balans w życiu i pasje


Tagi: , , , , ,

Zostałem poproszony by podzielić się z Wami, co jest dla mnie „Amazing” (jakkolwiek to tłumaczymy – zadziwiające lub zdumiewające). A więc…

Anglizyzmy czasem brzmią lepiej by określić nasz stan ducha, umysłu czy nastrój. Czuję się wspaniale (amazing), że mogę realizować swoje pasje. Potrafiłem zmienić swoje życie i nie koncentrować się tylko na tym co jest ważne w tabelce między 9-17. Nie chciałem być kolejnym numerkiem w fabryce biurowej czy też „nowoczesnym robotnikiem w drelichu zwanym garniturem”.

Wybrałem inny styl życia, inaczej układam sobie pracę, czas wolny i prywatny który spędzam realizując się w tym co kocham. Są tacy którzy mi mówią że zbyt wsiąkłem w to, że jest to bez przyszłości. Ale, im więcej w tym jestem tym bardziej się w to angażuje. Jest mi z tym dobrze, mam satysfakcję.

Amazing jest to, że odwiedzam nowe miejsca na kuli ziemskiej. Nie poprzez bierne wyjazdy, ale aktywnie spędzając czas na wodzie lub śniegu. Deska jest w użyciu w różnych okolicznościach.

Amazing jest to że poznaję nowych ludzi, ciekawe osoby która każda ma inną historię, przeżycia i doświadczenia. Łączy nas to że jesteśmy nomadami którzy poruszają się za wiatrem. Jesteśmy z innych bajek, ale na wodzie jesteśmy równi.

Amazing jest to że mimo że nie jestem już młodzieniaszkiem daję radę, forma fizyczna i psychiczna jest jedna z wyższych w życiu (tak jak w liceum). Nie jednego rówieśnika mógłbym pogonić. Pokonałem kontuzję i swoje słabości.

Amazing jest to że mogę stawać się coraz lepszy w tym co robię na wodzie, bo są ludzie którzy mi w tym pomagają. Księciu czy Victor (Pro Campy), ludzie z pasją i zajawkami. Trening na sucho, na wodzie, rozgrzewki to wszystko jest mega ważne.

Amazing jest to że mam ambicję i chęć podnosić swoje umiejętności, czując respekt przed warunkami pogodowymi, zafalowaniem, swoimi umiejętnościami i ograniczeniami organizmu. To jeszcze bardziej mnie nakręca by przekroczyć bariery i dojść do celu który sobie postawiłem (wie o tym kilka osób i mnie w stosownym czasie rozliczy).

Amazing jest to że potrafiłem inaczej sobie zorganizować pracę, robiąc do bardziej elastycznie i projektowo. Znalazłem wspaniałych ludzi i firmy z którymi pracuję. Doskonale się rozumiemy i realizujemy ustalone umowy, cele, projekty.

Amazing jest to że odzyskałem balans w swoim życiu prywatnym, z którym wcześniej bywało różnie. Teraz to pasja dała mi życiowy balans i szczęście.

Amazing, w ten sposób mogę opisać wszystko co jest związane z kitesurfingiem i wakeboardem. 3 lata temu wiele się u mnie zmieniło.

A co dla was w życiu jest wspaniałe (Amazing)?

*Wpis sponsorowany

Podobne wpisy


jesli podobal ci sie wpis podziel się nim:
Permalink Dodano 1512 dni temu dnia ·
 • http://twitter.com/BartekJuszczyk Bartek Juszczyk

  hell yeah!!! :) szacunek, duży szacunek, bo i mam to samo :)

 • Adam

  Skoda anonsuje Octavię na blogach?

 • Tomek

  no właśnie – wygląda na to, że to cicha reklama skody octavii…

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=100000363676983 Jacek Gadzinowski

  Rozwiązanie znajduje się tutaj: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=547497518606761&set=a.146929371996913.21830.142787695744414&type=1&theater


Więcej wpisów